VÝSTAVA SVADBA

„Inšpirácia & Elegancia na jednom mieste”

19.3.2023 v Hoteli DoubleTree by Hilton v Košiciach
9:00 - 18:00

Našou VÝSTAVOU SVADBA sa chceme priblížiť všetkým snúbencom, ktorí hľadajú a chcú si vybrať to najlepšie..

Salón CeremoniOrganizátori

Tejto výstavy sa zúčastňujeme pravidelne každý rok a radí sa medzi naše obľúbené. Má vysokú úroveň a cítime sa tu veľmi príjemne

Zlatníctvo Řehák KarnasVystavovateľ

Každý rok navštevujeme množstvo výstav, ale táto, ktorú organizuje Ceremoni má najvyššiu úroveň

SagittaVystavovateľ

Na tejto výstave som našla presne, čo som potrebovala, navyše som mohla reálne vidieť, ako svadobné šaty vyzerajú na neveste. Módna prehliadka bola veľmi inšpiratívna!

MartinaBudúca nevesta

Máme za sebou 21. ročník výnimočného projektu VÝSTAVA SVADBA, ktorý organizujeme pravidelne už od r. 2000 v Košiciach.

Opäť sme sa zišli spolu so svadobnými dodávateľmi z blízkeho okolia a celého Slovenska, aby sme sa osobne stretli s Vami, ktorí hľadáte viac než len inšpiráciu. Naši hostia si každý rok môžu vychutnať všetko na jednom mieste, čo svadobný trh ponúka. Salón CEREMONI a aj ostatní vystavovatelia prinášajú to najlepšie z oblasti odievania, šperkov, vizáže, floristiky, fotografie, cateringu, svadobných oznámení, dopravy a množstva ďalších svadobných doplnkov. Jednotliví dodávatelia spoločne vytvorili priestor, kde nám jednoducho bolo dobre. Táto výstava je jedinečnou príležitosťou, ako nájsť všetko čo potrebujete pre Vašu svadbu v jeden deň a samozrejme so skvelými výhodami. Výstavu sprevádza každý ročník exkluzívna módna prehliadka a zaujímavé workshopy z rôznych oblastí.
ProgramVystavovateliaTombolaPrihlasovací formulár
Návštevnosť
1700
Ročník
21

Tešíme sa na Vás opäť na VÝSTAVA SVADBA '23