Preferujeme osobný kontakt

Poznáme to z vlastnej skúsenosti, hodiny strávené na webe prezeraním si nekonečného množstva svadobných šiat bez konca. Chceme Vám to uľahčiť a preto si na našej stránke môžete pozrieť týchto niekoľko vybraných modelov z našej ponuky a všetky ostatné vám predstavíme osobne v našom salóne.
„Je lepšie raz skúsiť ako stokrát vidieť“

Eureka

P R O N O V I A S
Veľmi nežný model svadobných šiat so zaujímavým vrchným dielom v štýle korzetu s jemnou, svetlou krajkou, ktorá sa zaujímavo tiahne až pozdĺž bokov a hlbokým výstrihom do V s otvoreným chrbtom, čo vedie k starostlivo umiestnenej rade gombíkov, ktorá končí na okraji.

Pasiphae

P R O N O V I A S
Svadobné šaty s transparentnou vrchnou časťou v poprsí, ktorá je posiatá krajkou s geometrickým lemovaním. Krásne zvýrazňujúce postavu a nepriehladnuteľné s nádhernou geometriou na chrbáte.
P R O N O V I A S
Dlhé rukávy tvoria pôvabny balanc, ktorý Vás upúta s výstrihom na chrbáte a bočným pásom, ktorý je lemovaný krajkou s jemným odhalením z čipiek Chantilly. Elegantné a zvýrazňujúce ženskosť.

Harpalyke

P R O N O V I A S
Tento model svadobných šiat od Pronovias je nežný s ohromujúcim vrchným dielom a elegantným pásom v štýle korzetu s ľahkou, svetlou krajkou, ktorá sa originálne tiahne až pozdĺž bokov.

Mimosa

P R O N O V I A S
Bohémsky, jemný model ktorý je posiaty dokonalými vzormi s ľahkou padavou sukňou a trojštvrťovým rukávom. Vrchný diel je z Benátskej krajky, ktorá je synonymom nežnosti.

Valera

P R O N O V I A S
Model dokonale zvýrazňujúci pás, ktorý lichotí Vašej postave s nádherným efektom obloženia pričom sa krajka tiahne pozdĺž bokov a spája sa v strednej časti chrbta.
AKO VYZERAJÚ NAŠE PODMIENKY A PRIEBEH SKÚŠKY SVADOBNÝCH ŠIAT ?
1

REZERVÁCIA TERMÍNU - Keď už máte termín svadby a zarezervované miesto jej konania, je načase hľadať si svoje vysnené šaty. Vhodné je aspoň 6 mesiacov vopred, aby ste sa vyhli sklamaniu, keď Vás za srdce chytia šaty, ktoré už budú rezervované. Preferujeme výber termínu skúšania cez náš rezervačný formulár, keďže deň a čas si viete v predstihu vybrať sami.
2

SKÚŠKA ŠIAT - Skúška šiat u nás prebieha 1 hod. a je spoplatnená sumou 10 Eur. Vezmite si so sebou najbližších, aby ste sa s nimi mohli o túto radosť podeliť. Najlepšie v sprievode max 3 osôb.
3

PLATBA - Ak ste si vybrali svoje vysnené šaty, uhrádza sa záloha, buď to priamo na mieste, alebo dodatočne formou prevodu, spíše sa zmluva a šaty sú rezervované na Váš termín.
4

ÚPRAVA ŠIAT - Zhruba dva týždne pred svadbou Vás kontaktujeme a dohodneme si termín skúšky, čo predstavuje úpravu šiat a doladenie doplnkov ako sú závoj, prípadne kabátik a doplnky. Šperky a vlasové ozdoby si viete zakúpiť u nás, je lepšie skúšať ich priamo k šatám. Na úpravu šiat je už potrebné prísť s topánkami, aby sme vám vedeli upraviť dĺžku. Širokú paletu nájdete tiež u nás.
5

VRÁTENIE ŠIAT - Ostatné informácie ohľadne prebratia šiat a ich vrátenia sa dozviete, ak už sa našou nevestou stanete.

Zaujala Vás naša ponuka?

Rezervujte si termín vášej skúšky, počas ktorej Vám predstavíme celú našu ponuku svadobných šiat.