Preferujeme osobný kontakt

Poznáme to z vlastnej skúsenosti, hodiny strávené na webe prezeraním si nekonečného množstva svadobných šiat bez konca. Chceme Vám to uľahčiť a preto si na našej stránke môžete pozrieť týchto niekoľko vybraných modelov z našej ponuky a všetky ostatné vám predstavíme osobne v našom salóne.
„Je lepšie raz skúsiť ako stokrát vidieť“

Antelope

P R O N O V I A S
Tieto úchvatné svadobné šaty sú vyrobené z mäkkého eko krepu. Štýlová silueta s módnym hranatým chrbtom, odvážnym geometrickým výstrihom a jemne naberanými rukávmi vás zavedie do siene minimalizmu a elegancie.

Antiope

P R O N O V I A S
Majstrovské dielo s elegantnými špagetovými ramienkami, vypasovaným pásom, jemnou sukňou a jemne zahaleným výstrihom pozdĺž chrbta z vás urobí dokonalú nevestu. Už len správne doladiť doplnky.

Emily

P R O N O V I A S
Tieto opulentné šaty s výstrihom do V, majstrovským dielom z vyšívanej čipky, majú trblietavé francúzske čipkované motívy pozdĺž poprsia, ktoré prechádzajú do kockovaného, ilúzneho pása a dodávajú textúru priliehavej krepovej sukni. Model je obmenenou verziou pôovodného modelu Emily.

Milady

P R O N O V I A S
Tento jemný živôtik z vrúbkovanej čipky Chantilly je posiaty jemnými flitrami, ktoré prechádzajú do elegantnej sukne z priliehavého krepu pre sladký peplum efekt

Panjin

P R O N O V I A S
Elegantné šaty vyrobené z bohatého Chantilly a jemnej vrstvy tylu na sukni. Čipkovaná nášivka pozdvihuje prirodzenú textúru čipky Chantilly, zatiaľ čo spodná časť a neviditeľné zapínanie vytvára hladkú siluetu, ktorá akoby obopínala telo. Dokonalé.

Skellig

P R O N O V I A S
Moderné spoločenské šaty, kde živôtik je posiaty drobnými perličkami a striebornými kvapôčkami vo forme „dažďa“, zatiaľ čo kontrastná sukňa je nádherný oblak vrstveného tylu.
Spolu so závojom posiatym perličkami tvoria dokonalú súhru

Granville

P R O N O V I A S
Vrstvy šifónu a čipky vytvárajú mystický vzhľad pre módne pokrokové bohyne. Dokonalý, bohémsky model. Granville z kolekcie 2022 je obmenou pôvodného modelu a to zmenou výstrihu.

Amelita

P R O N O V I A S
Šaty dokonale stelesňujú ženské krivky s jemnou, bohato zdobenou krajkou na ramenách. Na odhalený chrbát nadväzuje sled gombíkov, tento dizajn vyzdvihuje eleganciu zadnej časti. Krásne, ženské a výnimočné.

Arlene

P R O N O V I A S
Svadobné šaty inšpirované Art deco štýlom, ktoré dotvára zaujímavé geometrické zdobenie jemne odhaľujúce ženské krivky. Zaujímavé, elegantné a antické.

Blyth

P R O N O V I A S
Vysnený model svadobných šiat, kde krajka tiahne sa až ku krku, čo dotvára hlbokú eleganciu a pôvab. Priesvitný chrbát s lemom gombíkov a sukňa pokrytá bohatou krajkou je dokonalým stelesnením pravej nevesty. Romantické a dokonale svadobné.

Bernadette

P R O N O V I A S
Jemný, plisovaný šifón dotvára nežnosť a jemnosť týchto bohémskych svadobných šiat. Hlbší výstrih v prednej a v zadnej časti zľahka odhaľuje pôvab ženského tela. Ľahké a príjemné ako morský vánok.

Close

P R O N O V I A S
Tento model z mikáda je symbolom Zlatej éry vintage couture. Srdcový výstrih, ktorý sa z čistej elegancie rázom zmení na honosný a pompézny prvok len pridaním zdobeného perlového vršku. Dva modely, jedny šaty. Dokonalé.

Courtney

P R O N O V I A S
Máte rada čisté línie, ale drieme vo vás aj romantik?! Tieto šaty sú presne pre vás. Predná časť je plná minimalizmu a čistých línii, zato zadná je krajková, snová a plná kvetov. Skvelé spojenie dvoch štýlov. Buďte výnimočná.

Kelly

P R O N O V I A S
Krásny model pre nevesty, ktoré rady pozdvihujú svoju ženskosť. Lichotí ženskej postave s jemnými detailmi, osobitosť a celkový dojem dotvára pás gombíkov tiahnucich sa pozdĺž chrbta. Ženské a návykové.

Miller

P R O N O V I A S
Tento bohémsky model s romantickou dušou dotvára krajka v štýle tattoo, čo pôsobí akoby krajkou posiata pokožka. Dojem z ľahkej, tylovej sukne už len umocňuje odhalený chrbát. Divoká a romantická.

Powell

P R O N O V I A S
V tomto ženskom a romantickom modeli vo svoj svadobný deň doslova zažiarite. K dokonalosti pravej nevesty sa podpísal aj zaujímavo vykrojený a odhalený chrbát. Ak túžite byť princeznou v našom svete, je tento model presne pre vás.

Eureka

P R O N O V I A S
Veľmi nežný model svadobných šiat so zaujímavým vrchným dielom v štýle korzetu s jemnou, svetlou krajkou, ktorá sa zaujímavo tiahne až pozdĺž bokov a hlbokým výstrihom do V s otvoreným chrbtom, čo vedie k starostlivo umiestnenej rade gombíkov, ktorá končí na okraji.

Pasiphae

P R O N O V I A S
Svadobné šaty s transparentnou vrchnou časťou v poprsí, ktorá je posiatá krajkou s geometrickým lemovaním. Krásne zvýrazňujúce postavu a nepriehladnuteľné s nádhernou geometriou na chrbáte.
P R O N O V I A S
Dlhé rukávy tvoria pôvabny balanc, ktorý Vás upúta s výstrihom na chrbáte a bočným pásom, ktorý je lemovaný krajkou s jemným odhalením z čipiek Chantilly. Elegantné a zvýrazňujúce ženskosť.

Harpalyke

P R O N O V I A S
Tento model svadobných šiat od Pronovias je nežný s ohromujúcim vrchným dielom a elegantným pásom v štýle korzetu s ľahkou, svetlou krajkou, ktorá sa originálne tiahne až pozdĺž bokov.

Mimosa

P R O N O V I A S
Bohémsky, jemný model ktorý je posiaty dokonalými vzormi s ľahkou padavou sukňou a trojštvrťovým rukávom. Vrchný diel je z Benátskej krajky, ktorá je synonymom nežnosti.

Valera

P R O N O V I A S
Model dokonale zvýrazňujúci pás, ktorý lichotí Vašej postave s nádherným efektom obloženia pričom sa krajka tiahne pozdĺž bokov a spája sa v strednej časti chrbta.
AKO VYZERAJÚ NAŠE PODMIENKY A PRIEBEH SKÚŠKY SVADOBNÝCH ŠIAT ?
1

REZERVÁCIA TERMÍNU - Keď už máte termín svadby a zarezervované miesto jej konania, je načase hľadať si svoje vysnené šaty. Vhodné je aspoň 6 mesiacov vopred, aby ste sa vyhli sklamaniu, keď Vás za srdce chytia šaty, ktoré už budú rezervované. Preferujeme výber termínu skúšania cez náš rezervačný formulár, keďže deň a čas si viete v predstihu vybrať sami.
2

SKÚŠKA ŠIAT - Skúška šiat u nás prebieha 1 hod. a je spoplatnená sumou 15 Eur. Vezmite si so sebou najbližších, aby ste sa s nimi mohli o túto radosť podeliť. Najlepšie v sprievode max 3 osôb.
3

PLATBA - Ak ste si vybrali svoje vysnené šaty, uhrádza sa záloha, buď to priamo na mieste, alebo dodatočne formou prevodu, spíše sa zmluva a šaty sú rezervované na Váš termín.
4

ÚPRAVA ŠIAT - Zhruba dva týždne pred svadbou Vás kontaktujeme a dohodneme si termín skúšky, čo predstavuje úpravu šiat a doladenie doplnkov ako sú závoj, prípadne kabátik a doplnky. Šperky a vlasové ozdoby si viete zakúpiť u nás, je lepšie skúšať ich priamo k šatám. Na úpravu šiat je už potrebné prísť s topánkami, aby sme vám vedeli upraviť dĺžku. Širokú paletu nájdete tiež u nás.
5

VRÁTENIE ŠIAT - Ostatné informácie ohľadne prebratia šiat a ich vrátenia sa dozviete, ak už sa našou nevestou stanete.

Zaujala Vás naša ponuka?

Rezervujte si termín vášej skúšky, počas ktorej Vám predstavíme celú našu ponuku svadobných šiat.