Nová kolekcia Pronovias ’23

Objavte impozantné zmeny & prenikavé detaily

Ak ste si u nás nenašli svoje vysnívané svadobné šaty, objednáme vám ktorékoľvek z kompletnej kolekcie Pronovias

„VIAC NEŽ LEN SVADOBNÉ ŠATY“

Jedným slovom „dychberúca“ svadobná kolekcia od Pronovias. Nové šaty sú trendom plným dokonalých detailov, sofistikovaných výstrihov a krásne zdobených topov. Vsadili sme tento rok na veľké, bohaté sukne, na pár extravagantných modelov, bestsellerové modely a vybrali pre vás z každého štýlu niečo, aby ste si u nás našli tie svoje vysnívané svadobné šaty.

Quality is what matters most

Objavte šaty, ktorých ručne vyšívané vzory premieňajú novú kolekciu takmer na šperky.

Blithe

P R O N O V I A S
Módne svadobné šaty s príťažlivosťou červeného koberca. Rázporok vytvára veľmi zmyselný vzhľad, zdôraznený jemnými trblietavými korálkami okolo výstrihu a prekríženými ramienkami na chrbte. Šaty ako stvorené na svadbu v glamour štýle . Sexy a zmyselné!

Brea

P R O N O V I A S
Nebeské šaty áčkového strihu z kolekcie Privée z trblietavého tylu. Živôtik je zdobený neuveriteľnou kompozíciou 3D kvetov a mikroguľôčok na priehľadnej podložke a v zadnej línii je zakončený módnymi gombíkmi. Naberané ramená dodávajú kráľovský nádych a sukňa je navyše prekrytá romantickými kvetmi. Dokonalé!

Dominique

P R O N O V I A S
Táto mikádo róba so zaujímavým srdiečkovým živôtikom má odnímateľné rukávy, otvorený chrbát a sukňu s rafinovaným predným rozparkom. Vytvárajú ženský, elegantný a jemný look.

Share the love. Share your dreams.

STAY IN TOUCH

#CEREMONIBRIDE

Elia

P R O N O V I A S
Oblak jemne vyšívaného tylu vytvára ľahkú sukňu pre tieto neodolateľne ženské šaty s čipkovaným živôtikom z krajky Guipure so zvodnými nahými vložkami. Neodolateľné!

Farrah

P R O N O V I A S
Krásny štýl svadobných šiat v sviežom šantungu má jemne nariasený živôtik na pleciach, jemný výstrih v tvare V a bohatú sukňu s elegantnou katedrálnou vlečkou.

Winton

P R O N O V I A S
Jednoduchosť v celej svojej kráse. Klasický živôtik s výstrihom do V je umeleckým dielom. Skrášlený je drobnými flitrami a zvodnou takmer nahou vsadkou cez líniu poprsia. Spolu s rozprávkovou sukňou z najjemnejšieho vrstveného tylu vytvárajú dojem vysnených svadobných šiat
Dreamy. Wonderful. Quality

The right dose of Art & Elegance.

Katinka

P R O N O V I A S
Ladné, ženské šaty s odnímateľnými plášťovými rukávmi, ktoré vám umožnia zmeniť váš vzhľad. Sú z pružného šifónu s bohatým, čipkovým živôtikoml. Ohromujúca ilúzia zadnej časti je zakončená krytými gombíkmi a push-up košíčkami pre extra podporu.

Kufra

P R O N O V I A S
Tieto okázalo elegantné šaty, ktoré sú súčasťou našej ekologickej línie, sú vyrobené z mäkkého udržateľného krepu. S očarujúcim nariaseným efektom a precízne strihaným asymetrickým živôtikom zvýrazneným luxusnou aplikáciou tvoria atypicky ženské svadobné šaty.

Here’s Your First Look!

Liberty

P R O N O V I A S
Jednoducho zasnené svadobné šaty z priesvitného tylu zdobené jemnými kvetinovými nášivkami. Objem sukne kontrastuje s priliehavým živôtikom s dlhými štíhlymi rukávmi a push-up vnútornými košíčkami. Romantický vzhľad, ktorý je zároveň moderný a módny.

Marisol

P R O N O V I A S
Šaty z kolekcie MARCHESA FOR PRONOVIAS COLLECTION. Dokonalý živôtik v štýle luxusného svadobého body zviazaný do jemného žoržetu. Mäkká tylová sukňa s vnútorným vrstvením z organzy vytvára dramatický objem. Dokonalosť!

Pruna

P R O N O V I A S
Ikonické princeznovské šaty s veľmi moderným dojmom vďaka kontrastným látkam z organzy a lesklého mikáda a ich čistému, geometrickému živôtiku so zadnou časťou s kľúčovou dierkou. Extra dlhá vlečka dodáva tomuto úchvatnému svadobnému vzhľadu dramatický nádych.

Rihanna

P R O N O V I A S
Sexy a očarujúce svadobné šaty. Tyl s trblietavým vodopádovým vzorom vytvára štíhlu siluetu. Čistý živôtik so zadným a bočným výstrihom a hlbokým výstrihom do V. Dokonalé svadobné šaty vhodné pre štýlovú nevestu.
Wild. Romantic. Fine.

The right dose of Elegance and courage.

Rosy

P R O N O V I A S
Senzačný, splývavý štýl áčkového strihu v éterickom tyle a mikáde. Má odnímateľné rukávy zdobené vyrezávanými 3D kvetmi. Živôtik je vyrobený s odhalenými „korzetovými“ švami a moderným výstrihom, ktorý kontrastuje so ženskosťou látky. Výnimočné šaty pre módne orientovanú nevestu.
AKO VYZERAJÚ NAŠE PODMIENKY A PRIEBEH SKÚŠKY SVADOBNÝCH ŠIAT ?
1

REZERVÁCIA TERMÍNU - Keď už máte termín svadby a zarezervované miesto jej konania, je načase hľadať si svoje vysnené šaty. Vhodné je aspoň 6 mesiacov vopred, aby ste sa vyhli sklamaniu, keď Vás za srdce chytia šaty, ktoré už budú rezervované. Preferujeme výber termínu skúšania cez náš rezervačný formulár, keďže deň a čas si viete v predstihu vybrať sami.
2

SKÚŠKA ŠIAT - Skúška šiat u nás prebieha 1 hod. a je spoplatnená sumou 10 Eur. Vezmite si so sebou najbližších, aby ste sa s nimi mohli o túto radosť podeliť. Najlepšie v sprievode max 3 osôb.
3

PLATBA - Ak ste si vybrali svoje vysnené šaty, uhrádza sa záloha, buď to priamo na mieste, alebo dodatočne formou prevodu, spíše sa zmluva a šaty sú rezervované na Váš termín.
4

ÚPRAVA ŠIAT - Zhruba dva týždne pred svadbou Vás kontaktujeme a dohodneme si termín skúšky, čo predstavuje úpravu šiat a doladenie doplnkov ako sú závoj, prípadne kabátik a doplnky. Šperky a vlasové ozdoby si viete zakúpiť u nás, je lepšie skúšať ich priamo k šatám. Na úpravu šiat je už potrebné prísť s topánkami, aby sme vám vedeli upraviť dĺžku. Širokú paletu nájdete tiež u nás.
5

VRÁTENIE ŠIAT - Ostatné informácie ohľadne prebratia šiat a ich vrátenia sa dozviete, ak už sa našou nevestou stanete.

Zaujala Vás naša ponuka?

Rezervujte si termín vášej skúšky, počas ktorej Vám predstavíme celú našu ponuku svadobných šiat.