Nová kolekcia Pronovias ’21

Objavte impozantné zmeny & prenikavé detaily

„VIAC NEŽ LEN SVADOBNÉ ŠATY“

Jedným slovom „dychberúca“ svadobná kolekcia od Pronovias. Nové šaty sú trendom plným dokonalých detailov, ako sú nafúknuté rukávy, sofistykované výstrihy, vysoké plecia a časti posiate s korálkovými vzormi. Niektoré šaty tiež prinášajú inovatívne zmeny, ako sú odnímateľné časti, bundy s detailmi s efektom tetovania, nádherné vrstvenie. Šaty nesú zmyselnejší vzhľad a ešte rafinovanejšie farby.

Quality is what matters most

Objavte šaty, ktorých ručne vyšívané vzory premieňajú novú kolekciu takmer na šperky.

Amelita

P R O N O V I A S
Šaty dokonale stelesňujú ženské krivky s jemnou, bohato zdobenou krajkou na ramenách. Na odhalený chrbát nadväzuje sled gombíkov, tento dizajn vyzdvihuje eleganciu zadnej časti. Krásne, ženské a výnimočné.

Arlene

P R O N O V I A S
Svadobné šaty inšpirované Art deco štýlom, ktoré dotvára zaujímavé geometrické zdobenie jemne odhaľujúce ženské krivky. Zaujímavé, elegantné a antické.

Bacall

P R O N O V I A S
Spojenie dvoch štýlov, kedy hladká predná časť prechádza do divokej krajky. Zaujímavé spojenie s rafinovaným odhalením je stelesnením elegancie a divokej ženskej duše.

Share the love. Share your dreams.

STAY IN TOUCH

#CEREMONIBRIDE

Bernadette

P R O N O V I A S
Jemný, plisovaný šifón dotvára nežnosť a jemnosť týchto bohémskych svadobných šiat. Hlbší výstrih v prednej a v zadnej časti zľahka odhaľuje pôvab ženského tela. Ľahké a príjemné ako morský vánok.

Blyth

P R O N O V I A S
Vysnený model svadobných šiat, kde krajka tiahne sa až ku krku, čo dotvára hlbokú eleganciu a pôvab. Priesvitný chrbát s lemom gombíkov a sukňa pokrytá bohatou krajkou je dokonalým stelesnením pravej nevesty. Romantické a dokonale svadobné.

Clara

P R O N O V I A S
Nádherné a ženské. Model obopínajúci ženské krivky, s korálkovým zdobením a jemnými ramienkami. Pridané rukávy im dodávajú punc extravagancie a jedinečnosti.
Dreamy. Wonderful. Quality

The right dose of Art & Elegance.

Close

P R O N O V I A S
Tento model z mikáda je symbolom Zlatej éry vintage couture. Srdcový výstrih, ktorý sa z čistej elegancie rázom zmení na honosný a pompézny prvok len pridaním zdobeného perlového vršku. Dva modely, jedny šaty. Dokonalé.

Courtney

P R O N O V I A S
Máte rada čisté línie, ale drieme vo vás aj romantik?! Tieto šaty sú presne pre vás. Predná časť je plná minimalizmu a čistých línii, zato zadná je krajková, snová a plná kvetov. Skvelé spojenie dvoch štýlov. Buďte výnimočná.

Here’s Your First Look!

Kelly

P R O N O V I A S
Krásny model pre nevesty, ktoré rady pozdvihujú svoju ženskosť. Lichotí ženskej postave s jemnými detailmi, osobitosť a celkový dojem dotvára pás gombíkov tiahnucich sa pozdĺž chrbta. Ženské a návykové.
Wild. Romantic. Fine.

The right dose of Elegance and courage.

Miller

P R O N O V I A S
Tento bohémsky model s romantickou dušou dotvára krajka v štýle tattoo, čo pôsobí akoby krajkou posiata pokožka. Dojem z ľahkej, tylovej sukne už len umocňuje odhalený chrbát. Divoká a romantická.

Powell

P R O N O V I A S
V tomto ženskom a romantickom modeli vo svoj svadobný deň doslova zažiarite. K dokonalosti pravej nevesty sa podpísal aj zaujímavo vykrojený a odhalený chrbát. Ak túžite byť princeznou v našom svete, je tento model presne pre vás.
AKO VYZERAJÚ NAŠE PODMIENKY A PRIEBEH SKÚŠKY SVADOBNÝCH ŠIAT ?
1

REZERVÁCIA TERMÍNU - Keď už máte termín svadby a zarezervované miesto jej konania, je načase hľadať si svoje vysnené šaty. Vhodné je aspoň 6 mesiacov vopred, aby ste sa vyhli sklamaniu, keď Vás za srdce chytia šaty, ktoré už budú rezervované. Preferujeme výber termínu skúšania cez náš rezervačný formulár, keďže deň a čas si viete v predstihu vybrať sami.
2

SKÚŠKA ŠIAT - Skúška šiat u nás prebieha 1 hod. a je spoplatnená sumou 10 Eur. Vezmite si so sebou najbližších, aby ste sa s nimi mohli o túto radosť podeliť. Najlepšie v sprievode max 3 osôb.
3

PLATBA - Ak ste si vybrali svoje vysnené šaty, uhrádza sa záloha, buď to priamo na mieste, alebo dodatočne formou prevodu, spíše sa zmluva a šaty sú rezervované na Váš termín.
4

ÚPRAVA ŠIAT - Zhruba dva týždne pred svadbou Vás kontaktujeme a dohodneme si termín skúšky, čo predstavuje úpravu šiat a doladenie doplnkov ako sú závoj, prípadne kabátik a doplnky. Šperky a vlasové ozdoby si viete zakúpiť u nás, je lepšie skúšať ich priamo k šatám. Na úpravu šiat je už potrebné prísť s topánkami, aby sme vám vedeli upraviť dĺžku. Širokú paletu nájdete tiež u nás.
5

VRÁTENIE ŠIAT - Ostatné informácie ohľadne prebratia šiat a ich vrátenia sa dozviete, ak už sa našou nevestou stanete.

Zaujala Vás naša ponuka?

Rezervujte si termín vášej skúšky, počas ktorej Vám predstavíme celú našu ponuku svadobných šiat.