Nová kolekcia Pronovias ’22

Objavte impozantné zmeny & prenikavé detaily

„VIAC NEŽ LEN SVADOBNÉ ŠATY“

Jedným slovom „dychberúca“ svadobná kolekcia od Pronovias. Nové šaty sú trendom plným dokonalých detailov, ako sú nafúknuté rukávy, sofistykované výstrihy, vysoké plecia a časti posiate s korálkovými vzormi. Niektoré šaty tiež prinášajú inovatívne zmeny, ako sú odnímateľné časti, bundy s detailmi s efektom tetovania, nádherné vrstvenie. Šaty nesú zmyselnejší vzhľad a ešte rafinovanejšie farby.

Quality is what matters most

Objavte šaty, ktorých ručne vyšívané vzory premieňajú novú kolekciu takmer na šperky.

Antelope

P R O N O V I A S
Tieto úchvatné svadobné šaty sú vyrobené z mäkkého eko krepu. Štýlová silueta s módnym hranatým chrbtom, odvážnym geometrickým výstrihom a jemne naberanými rukávmi vás zavedie do siene minimalizmu a elegancie.

Antiope

P R O N O V I A S
Majstrovské dielo s elegantnými špagetovými ramienkami, vypasovaným pásom, jemnou sukňou a jemne zahaleným výstrihom pozdĺž chrbta z vás urobí dokonalú nevestu. Už len správne doladiť doplnky.

Baobabs

P R O N O V I A S
Mladistvé a elegantné boho šaty z mäkkého šifónu a štruktúrovanej makramé čipky sú ideálnou voľbou na letnú svadbu v prírode.

Share the love. Share your dreams.

STAY IN TOUCH

#CEREMONIBRIDE

Emily

P R O N O V I A S
Tieto opulentné šaty s výstrihom do V, majstrovským dielom z vyšívanej čipky, majú trblietavé francúzske čipkované motívy pozdĺž poprsia, ktoré prechádzajú do kockovaného, ilúzneho pása a dodávajú textúru priliehavej krepovej sukni. Model je obmenenou verziou pôovodného modelu Emily.

Garner

P R O N O V I A S
Tieto svadobné šaty v štýle princeznej z jemného tylu prekypujúce ženskosťou a tancujú vyšívanými kvetmi a viničom. S jemným nariaseným efektom na chrbte a rukávmi posiatymi kvetmi z vás urobia očarujúcu nevestu

Morocco

P R O N O V I A S
Úchvatná róba lichotí postave a zvýrazňuje jej krivky. Nádherná Chantilly krajka tiahne pozdĺž celých šiat a odhalené boky prudko zvýrazňujú pás.
Dreamy. Wonderful. Quality

The right dose of Art & Elegance.

Milady

P R O N O V I A S
Tento jemný živôtik z vrúbkovanej čipky Chantilly je posiaty jemnými flitrami, ktoré prechádzajú do elegantnej sukne z priliehavého krepu pre sladký peplum efekt

Panjin

P R O N O V I A S
Elegantné šaty vyrobené z bohatého Chantilly a jemnej vrstvy tylu na sukni. Čipkovaná nášivka pozdvihuje prirodzenú textúru čipky Chantilly, zatiaľ čo spodná časť a neviditeľné zapínanie vytvára hladkú siluetu, ktorá akoby obopínala telo. Dokonalé.

Here’s Your First Look!

Skellig

P R O N O V I A S
Moderné spoločenské šaty, kde živôtik je posiaty drobnými perličkami a striebornými kvapôčkami vo forme „dažďa“, zatiaľ čo kontrastná sukňa je nádherný oblak vrstveného tylu.
Spolu so závojom posiatym perličkami tvoria dokonalú súhru
Wild. Romantic. Fine.

The right dose of Elegance and courage.

Granville

P R O N O V I A S
Vrstvy šifónu a čipky vytvárajú mystický vzhľad pre módne pokrokové bohyne. Dokonalý, bohémsky model. Granville z kolekcie 2022 je obmenou pôvodného modelu a to zmenou výstrihu.
AKO VYZERAJÚ NAŠE PODMIENKY A PRIEBEH SKÚŠKY SVADOBNÝCH ŠIAT ?
1

REZERVÁCIA TERMÍNU - Keď už máte termín svadby a zarezervované miesto jej konania, je načase hľadať si svoje vysnené šaty. Vhodné je aspoň 6 mesiacov vopred, aby ste sa vyhli sklamaniu, keď Vás za srdce chytia šaty, ktoré už budú rezervované. Preferujeme výber termínu skúšania cez náš rezervačný formulár, keďže deň a čas si viete v predstihu vybrať sami.
2

SKÚŠKA ŠIAT - Skúška šiat u nás prebieha 1 hod. a je spoplatnená sumou 10 Eur. Vezmite si so sebou najbližších, aby ste sa s nimi mohli o túto radosť podeliť. Najlepšie v sprievode max 3 osôb.
3

PLATBA - Ak ste si vybrali svoje vysnené šaty, uhrádza sa záloha, buď to priamo na mieste, alebo dodatočne formou prevodu, spíše sa zmluva a šaty sú rezervované na Váš termín.
4

ÚPRAVA ŠIAT - Zhruba dva týždne pred svadbou Vás kontaktujeme a dohodneme si termín skúšky, čo predstavuje úpravu šiat a doladenie doplnkov ako sú závoj, prípadne kabátik a doplnky. Šperky a vlasové ozdoby si viete zakúpiť u nás, je lepšie skúšať ich priamo k šatám. Na úpravu šiat je už potrebné prísť s topánkami, aby sme vám vedeli upraviť dĺžku. Širokú paletu nájdete tiež u nás.
5

VRÁTENIE ŠIAT - Ostatné informácie ohľadne prebratia šiat a ich vrátenia sa dozviete, ak už sa našou nevestou stanete.

Zaujala Vás naša ponuka?

Rezervujte si termín vášej skúšky, počas ktorej Vám predstavíme celú našu ponuku svadobných šiat.