Objavte úžasné pyžamá nositeľné doma aj vonku v novej kolekcii CRMN Nová CRMN Collection NAKUPUJ TERAZ Objavte novú kolekciu Pronovias 2023 plnú dynamických siluet Jednoduchá & Pôvabná PREJSŤ NA PONUKU Darčeky pre nevestu, či doplnky na jej rozlúčku. Svadobná kolekcia OBJAVIŤ VIAC

SVADOBNÉ ŠATY

Sme malé dievčatká, ktoré snívali o jednom výnimočnom dni a predstavovali sme si, ako prichádzame pred oltár v najvýnimočnejších šatách. Máte o tých svojich predstavu?

Ak ste si u nás nenašli svoje vysnívané svadobné šaty, objednáme vám ktorékoľvek z kompletnej kolekcie Pronovias

Nová kolekcia

Svadobné šaty Pronovias

/ VÝSTAVA SVADBA

Už 21. rok organizujeme ikonickú svadobnú výstavu v Košiciach.

Hľadáš svadobný dar?

„TO NAJLEPŠIE PRE VŠETKÝCH“

Svadobný deň sa skladá z množstva malých detailov, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru. Svadobný dar je skvelou príležitosťou zanechať viac ako len spomienky, aj na tom čo si odnesú Vaši hostia záleží. Poďme sa spolu pozrieť na naše tipy „potešenie a úžitok“

NOVÁ KOLEKCIA PRONOVIAS 2023 UŽ AJ U NÁS!

Anastasiia Ivanova, wedding planner and designer at Dream Weddings Europe, also had some kind words to share about the new Pronovias collections:

"I'm so happy for all the brides who have the chance to wear these dresses, since these gowns give me so many ideas for the wedding design! I can't wait to incorporate these thoughts in real weddings that shine and glamour - those lines, textures and patterns."

Nakupujte pohodlne z Vášho domova

Záleží nám na Vás a preto sa môžete spoľahnúť, že vašu objednávku vybavíme na čas.

Rezervujte si skúšku šiat

Vyberte si svoj termín.

Férové obchodné podmienky

Bezpečný nákup.

Potrebujete poradiť ?

Kontaktujte nás.